Szybki kontakt

Szybki kontakt
Szybki kontakt

Szybki kontakt

tel.:22 851-03-33 email: biuro@j200.pl

Jerozolimskie 200

Jerozolimskie 200

Inwestycja położona przy Alejach Jerozolimskich 200 w Warszawie to kompleks biurowo-handlowo-usługowy, na który składa się 5 budynków o łącznej powierzchni przekraczającej 30.000,00 m2

 

Do nieruchomości przynależy plac z miejscami na ponad 650 samochodów, co stanowi jej niewątpliwą zaletę. Pierwotnie znajdowała się tu siedziba Zakładów Era, później znanych pod nazwą Fabryka Mierników i Mikrokomputerów Era. Produkowano tu między innymi systemy wojskowe sterujące radarami, systemy przemysłowe oraz tzw. polski IBM, czyli komputer „Mazovia”. Zakład ten w 1984 roku był wizytowany przez przywódcę Korei Północnej – Kim Ir Sena, a komputery „Mazovia 1016” w 1988 roku zostały wykorzystane na potrzeby scenografii w popularnym filmie fabularnym „Pan Kleks w kosmosie”.

Świetna lokalizacja

parking

Parking z miejscami na ponad 650 samochodów

ochrona

Fizyczna ochrona budynku 24/7

Lokalizacja nieruchomości sprawia, że stanowi ona doskonałe miejsce na siedzibę firmy.

 

Inwestycja znajduje się tuż przy jednej z najważniejszych arterii miasta – skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej oraz blisko kluczowych punktów komunikacyjnych Warszawy: 4 km od Dworca Zachodniego i 7 km od Centralnego czy 5 km od Portu Lotniczego Okęcie i 9 km od Lotniska Chopina. Innymi atutami nieruchomości jest wysoki standard wykończenia powierzchni najmu, dogodna infrastruktura, elastyczne możliwości aranżacji wnętrz na potrzeby najemcy oraz niskie koszty eksploatacji.