Szybki kontakt

Szybki kontakt
Szybki kontakt

Szybki kontakt

tel.:22 851-03-33 email: biuro@j200.pl

Nowy Świat 32

Nowy Świat 32

W centrum Warszawy na rogu ulicy Nowy Świat 32 i ulicy Foksal 18 mieści się obiekt, który odznacza się olbrzymim potencjałem biznesowym.

 

To kameralny budynek odznaczający się doskonałą ekspozycją od strony ulicy Nowy Świat,  wyposażony jest we wszelkie udogodnienia przewidziane dla budynków tej klasy. Znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie popularnych restauracji i klubów.  Życie tutaj tętni od rana aż do zmierzchu. Niewielka odległość od Starego Miasta gwarantuje stały przepływ pieszych. Natomiast bliskość Alei Jerozolimskich – ważnej trasy komunikacyjnej w stolicy – zapewnia łatwy dojazd samochodem.  W niedalekim sąsiedztwie znajdują się liczne przystanki tramwajowe i autobusowe oraz stacja metra Nowy Świat Uniwersytet.

To także miejsce biznesowych i towarzyskich spotkań i obowiązkowy przystanek na trasie spaceru turystów odwiedzających stolicę. Nowy Świat to jedna z najdroższych i najbardziej eleganckich warszawskich ulic, część historycznego Traktu Królewskiego.

Prestiżowa lokalizacja

Bogata infrastruktura otoczenia

Doskonale skomunikowane

To prestiżowa lokalizacja również ze względu na otoczenie. Przy ulicy Nowy Świat znajdują się sklepy i wystawy najbardziej znanych, a niejednokrotnie ekskluzywnych firm odzieżowych. Usytuowanie budynku zapewnia doskonałą ekspozycję, warto więc dołączyć do ich grona. Powierzchnię można wykorzystać dowolnie – zarówno na cele handlowe, usługowe, hotelowe jak też biurowe.